Автостар

Останнім часом значно зросла кількість автомобілів на дорогах країни. Але з часом вони потребують ремонту. Тому, СТО повинні мати відповідне автосервісне обладнання. Компанія "Автостар" є провідним національним виробником гаражного обладнання. В асортименті підприємства дископравильні верстати, вулканізатори, шиномонтажні верстати і т.д.

Все наше обладнання виготовляється згідно технічних умов на сучасних металообробних верстатах з дотриманням всіх стандартів, необхідних для цього виду обладнання.

Останніми розробками підприємства є:

- Стенд механізованого рихтування литих дисків коліс легкових і малотоннажних вантажних автомобілів;

- Дископравний верстат, який дозволяє відновлювати профіль сталевого диска, як легкових автомобілів, так і мікроавтобусів діаметром від 12 "до 18" включно і товщиною металу до 3 мм, з подальшою підрізуванням гострої кромки з допомогою різця; 

- Шиномонтажне обладнання - верстат "SIRIUS" (напівавтомат), які виготовляються спільно з італійською фірмою "Камоцці", що дозволяють бортувати колеса до 22 "

- Шиномонтажне обладнання - верстат "SIRIUS" (автомат), які виготовляються спільно з італійською фірмою "Камоцці", що дозволяють бортувати колеса до 22 ".

Широка аудиторія клієнтів на відмінно оцінює роботу компанії Автостар. Проте, професіонали на досягнутому не зупиняються. У майбутньому планується розширення асортименту обладнання, постійне вдосконалення технологій та підвищення якості.

Підприємство зацікавлене в розширенні регіону продажів устаткування автосервісу власного виробництва, надає вигідні умови для дилерів в Україні та за кордоном.

"Автостар" - виключно надійне обладнання автосервісу!
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

Продаж обладнання для автосервісу, прес гаражний, вантажне шиномонтажне обладнання - Автостар
(основний офіс)

18000, Україна, Черкаська, Черкаси, вул. Дахновська, будинок 50/5
  • +38 (050) 150 73 XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create